Відкрийте для себе новий рівень комфорту з преміальною моделлю LEOBRO Boho Deluxe. Крісло LB-1111 — це поєднання розкоші, ручної роботи та виняткової міцності. Виконане в глибокому чорному кольорі, воно ідеально підходить для створення стильного акценту в інтер'єрах Loft, High-Tech або для облаштування преміальної зони відпочинку на терасі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса | 80 см |
| Навантаження | 150 кг |
| Подушки | 1 велика |
| Довжина мотузки | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴










